Перший фільм про волинських вояків на Сході опублікували для широкого перегляду

Фільм «З нами сила, правда, Бог», про волинян на Сході, вийшов для масового перегляду. Чи не вперше на Волині створили стрічку про волинян, які воюють уже кілька років в зоні АТО.
0

Фільм, героями якого стали й волиняни, потрапив у шорт-лист Мадридського кінофестивалю

Більше 1400 днів Катерина Хом’як з Волині нічого не знає про долю своїх синів – Дмитра та Володимира, які захищали Україну на Донбасі у складі батальйону «Айдар». Востаннє вона спілкувалась з ними 5 вересня 2014 р. За роки марних пошуків сім’я пережила безліч поневірянь. «Всі кажуть, що ніч коротка. Але для мене і для дружини ніч завжди довга», – говорить батько хлопців.
0

На Волині місцева влада ігнорує житлові проблеми переселенців?

Відповідно до статистики, яку веде Департамент соціального захисту населення Волинської ОДА, на Волині станом на 12 квітня 2017 року проживає 2 тисячі  938 внутрішньо переміщених осіб з Криму та Донбасу. Серед різноманітних проблем, які у них виникають, гостро стоїть питання забезпечення належним житлом. За словами активістів громадської організації «Переселенці Криму та Донбасу», вони неодноразово зверталися до представників місцевої та обласної рад, щоб ті посприяли у вирішенні житлових та соціальних проблем внутрішньо переміщених осіб на Волині. Проте, ефективної підтримки так і не отримали.
0


Волинському бійцю зібрали на протез більше 100 тисяч

Кількасот волинян зібрала презентація всеукраїнського соціального мультимедійного проекту «Переможці 2», який презентували у вихідні, 21 жовтня в Луцьку.
0

Як добровольці тероборони вчилися стріляти

Наприкінці червня учасникам територіальної оборони області влаштували стрільбища, аби підняти рівень бойової готовності чоловіків, які нині є цивільними.
0

Я не дам тобі померти

Справжня жінка, яка допомагає рятувати справжніх чоловіків
0

У пам’ять про загиблих в АТО волинян висадили іменні дерева

75 нових іменних кленів висадили у сквері Героїв Майдану в пам'ять про бійців з Волині, які загинули під час антитерористичної операції.
0

«Монгол». Треба жити

  • 25.04.2017
21-річний Володимир Бабій з позивним «Монгол»- демобілізований боєць 3-го танкового батальйону 54-ої бригади. Родом хлопець із Кіровоградської області. До Луцька він потрапив, коли лікарі діагностували у нього онкологічне захворювання (пухлина крило-піднебінної та підскроневої ямки носоглотки (плоскоклітинний неороговілий C-R 4-ої стадії).
0

Луцьк провів в останню путь айдарівця Олега Твердохліба

Сотні людей зібрались на Театральному майдані у Луцьку, аби провести в останню путь айдарівця, голову Спілки воїнів АТО Олега Твердохліба. Боєць, який командував взводом у батальйоні «Айдар» у 2014-му році, помер від раку слинної залози.
0