До Луцька на Х-й Міжнародний джазовий фестиваль з’їдеться більше вісімдесяти музикантів світу

Луцький джазовий клуб спільно з Громадською організацією «Принцип» під патронатом Генерального консульства Республіки Польща в м. Луцьку запланували провести 25-27 серпня 2017 р. Х Міжнародний джазовий фестиваль «Art Jazz Cooperation 2017».
47

Що нового буде на фестивалі анімації «Задзеркалля»?

Громадська організація “Імаго” уже вдруге організує фестиваль анімації “Задзеркалля”, який відбудеться 9 та 10 вересня 2017 року у Палаці культури міста Луцька та антикафе “Innerspace”. «Це не просто захід, де […]

124

12-13 травня у Луцьку пройде фестиваль uCRAZYans

12-13 травня у Луцьку пройде фестиваль uCRAZYans. На два дні місто захопить подія, що допоможе йому краще пізнати себе. Будь-який мешканець будь-якого віку та положення зможе познайомитися із ініціативами Луцька та України.
155

«Громадське.Волинь» презентує проект «Діти Сонця. Один день на роботі»

У вівторок, 21 березня, Громадське. Волинь у партнерстві з ГО «Даун-синдром» презентують соціальний телепроект «Діти сонця. Один день на роботі».
54

14 січня під час концерту «Різдвяна зірка» збиратимуть кошти на лікування Мар`яни Коледюк

На Волині в рамках відзначення в Україні 500-річчя Реформації стартує річний благодійний марафон, спрямований на збір коштів для допомоги дітям з обмеженими можливостями, які потребують хірургічного втручання. Початком марафону стане благодійний концерт «Різдвяна зірка», який відбудеться 14 січня 2017 року о 19:00 в приміщенні Волинського обласного академічного музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка.
3

У Луцьку відкривають сімейний клуб

Активних лучан, яким важлива тема сім’ї та подружніх відносин, запрошують на відкриття Клубу Успішних Сімей. Відкриття Клубу відбудеться в неділю, 18 грудня.
5

У грудні в Луцьку – Міжнародний благодійний фестиваль «JAZZ BEZ 2016»

Грудень — це час, коли падає перший сніг, а дві країни — Польща та Україна — живуть джазом. Jazz Bez – транскордонний джазовий марафон. Це десятки нових міжнародних проектів, сотні музикантів, тисячі меломанів, безліч кілометрів. Jazz Bez – багато якісної, розумної, експериментальної, емоційної музики від виконавців з цілого світу. І, звичайно, традиційні джем-сейшени.
2

У Луцьку відбудеться другий Фестиваль талановитих дітей з особливими потребами

У Луцьку 4 грудня о 14 годині в Палаці культури відбудеться другий фестиваль талановитих дітей з особливими потребами «Особлива дитина – особливий талант»
6

Молодь запрошують випробувати себе, пройшовши шляхами Чорного Ворона

Мандрівний табір відбудеться з 25 по 27 листопада в урочищі Холодний Яр, що на Черкащині. Учасники пройдуть вишкіл, відвідавши визначні місця, дізнаються більше про історію Холодноярської республіки, а ще багато сюрпризів, несподіванок та, звісно ж, цікавих співочих вечорів чекають на вас. Організатором мандрівного табору є громадська організація "Всеукраїнський молодіжний рух "Національний Альянс".
2

У Луцьку хочуть боротися з поборами в лікарнях

Ні для кого не секрет, що чимало галузей в нашій державі недофінансовані, іпоки не розпочнеться глобальне реформування, люди часто самі мають дбати про себе. Так, не виключенням є й медицина, коштів на яку катастрофічно бракує. Саме тому лучани змушені надавати «благодійну допомогу» лікарням, щоправда не напряму, а через благодійні фонди, які працюють та території медичних установ.
4