До Дня захисника України проведуть екстремальні змагання «Доброволець»

На честь подвигу усіх борців за незалежність України та з метою вшанування пам’яті загиблих бійців 35 сотні Самооборони Майдану «Волинська Січ» відбудуться екстремальні туристичні змагання «Доброволець». Подія пройде 9-10 жовтня […]

0


Ветеранів АТО\ООС навчать шукати та обирати свою професію

У суботу, 18 вересня, запрошуємо ветеранів та ветеранок на онлайн-тренінг, який допоможе вам у професійному самовизначенні та кар’єрному розвитку.
0

В Музеї Сучасного українського мистецтва Корсаків відбудеться вручення літературної премії

Літературну премію імені видатного українського письменника, журналіста, почесного громадянина Луцька та Каменя-Каширського Івана Корсака вперше було започатковано 2018 року.
0

Добу велосипедами або пішки: на Волині відбудуться пригодницькі перегони «Доброволець»

9-10 жовтня територією Волинської та Рівненської областей пройдуть щорічні туристичні змагання «Доброволець. Осінь». Захід присвячений Героям 35 Сотні Самооборони Майдану «Волинська Січ».
0

ТЕАТР «ГАРМИДЕР» ВІДКРИВАЄ 18-й СЕЗОН ВИДОВИЩНОЮ ПРЕМ’ЄРОЮ!

Виставу-фантазію «ТРИПІЛЬСЬКІ ВИДІННЯ», яку в серпні з успіхом було презентовано на фестивалі Легенд у польському Любліні,  можна буде побачити в Луцьку. Нею театр відкриває свій 18-й театральний сезон!
0

В Луцьку відбудеться презентація поетичної збірки

«Бог свободи» завітає до Луцька! 11 вересня о 17:00 в Музейному дворику (вул. Шопена, 20) Юлія Мусаковська презентуватиме поетичну збірку «Бог свободи» в рамках Луцької літературної резиденції «Місто натхнення». Модерує письменниця Ольга Ляснюк. Будемо раді поспілкуватися про поезію, свободу і те, що дає нам силу.
0

У Луцьку до Дня Незалежності відбудеться прем’єра документальної вистави

22 серпня відбудеться прем’єра вистави, яка створена у просторі «ГаРмИдЕр ангар-stage» до 30-ліття незалежності України за підтримки Українського Культурного Фонду.
0

24 серпня Музей сучасного українського мистецтва Корсаків відбудеться презентація чотирьох мистецьких проєктів

Відразу чотири презентації унікальних мистецьких проєктів відбудуться 24 серпня, у найвеличніше свято нашої держави – День Незалежності України – в Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків, що в Луцьку.
0

В Луцьку розпочалася робота над інклюзивною виставою “У чужому пір’ї”

У Луцьку стартувала робота над інклюзивною музичною виставою “У чужому пір’ї”. Уже восени відбудеться прем’єрний показ Цей проєкт реалізовуватиме громадська організація “Інклюзивні студії” спільно із культурно-мистецьким центром “Красне” за підтримки Українського культурного фонду.
0