29 липня стартує проєкт “Файний подкаст”

​​Перший Файний подкаст — вже завтра! Про що буде цей проект інформує "Волинська фундація."

30 липня відбудеться поетичний вечір Іздрика у Луцьку

Пориньте в атмосферу творчості, щоб почути душевні та пронизливі вірші про любов, пристрасть, ніжний тандем Жінки та Чоловіка, про життя та Бога. Творчість Юрка Іздрика нестандартна та пронизана спектром різних емоцій. І навіть якщо ви не знайомі з автором, час відкрити його для себе. Відчувайте!
0

Історико-культурний екомаршрут Волині: 150 км неймовірних знахідок «Волинського спадку»

21 липня відбулося відкриття історико-культурного екомаршруту «Волинський спадок» за маршрутом Олика–Залісоче.
0

Проєкт «НЕпровінційні творці НЕзалежності» зібрав історії і акторів

Команда незалежного театру «ГаРмИдЕр» наблизилася до екватору резиденції документального театру «НЕпровінційні творці НЕзалежності» за підтримки Українського культурного фонду.
0

Волинську та Рівненську області об‘єднав історико-культурний екомаршрут

Клевань, Білів та Пересопниця першими приймали туристів, які приїхали на відкриття Історико-культурного екомаршруту «Волинський спадок». 
0

Для учасників бойових дій на Сході відбудеться онлайн-тренінг з успішного працевлаштування

Ветеранів навчать писати професійне резюме та підготують до співбесіди. 22 липня відбудеться безкоштовний онлайн-тренінг «5 кроків до успішного працевлаштування ветеранів та ветеранок».
0

Українсько-грузинський проєкт “46 Дотиків” покажуть у Луцьку

Спільний українсько-грузинський проєкт після трьох прем’єрних показів в Грузії: у Ланчхуті і Тбілісі, тепер покажуть у Луцьку! Українські прем’єри вистави «46 ДОТИКІВ» відбудуться 16 і 17 липня у просторі «ГаРмИдЕр ангар-stage»!
0

У Луцьку з нагоди 30-річчя Незалежності в «ГаРмИдЕр ангар-stage» відбудеться резиденція документального театру

Команда незалежного театру «ГаРмИдЕр» проведе у Луцьку резиденцію документального театру «НЕпровінційні творці НЕзалежності» — проект, який підтримав Український культурний фонд!
0

Як розвинути туристичний потенціал Волині: поради експертів

Мандрівники, власники туристичних магазинів, науковці, історики прокоментувати створення історико-культурного екомаршруту «Волинський спадок» і поділилися своїми думками, як можна популяризувати туризм в громадах.
0