Terra Galicia: у Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків презентують проєкт Юрка Дячишина про Галичину

Terra Galicia – це проєкт про землю і краєвиди Галичини, її просту красу, різноманітність та настроєвість, ландшафти, що зазвичай залишаются візуально ігнорованими, через свою, на перший погляд, звичність та безпретензійність. 
0

Як минула прем’єра вистави “Така Жизнь” в Луцьку

Цими вихідними Луцький незалежний театр «ГаРмИдЕр» показав прем’єру кітчу на 12 сцен «ТАКА ЖИЗНЬ» за п’єсою Олени Шевченко «Зіскочити з петель (або Штриперда)» у постановці режисерки Руслани Порицької. 
0

В Гармидер ангар-stage покаже виставу-кітч «ТАКА ЖИЗНЬ» за п’єсою Олени Шевченко «Зіскочити з петель (або Штриперда)» у постановці режисерки Руслани Порицької

11 і 12 квітня Луцький незалежний театр «ГаРмИдЕр» покаже прем’єру кітчу на 12 сцен «ТАКА ЖИЗНЬ» за п’єсою Олени Шевченко «Зіскочити з петель (або Штриперда)» у постановці режисерки Руслани Порицької.
0

В Луцьку відбудеться чемпіонат із дворового футболу “Кубок Нескорених ім. Євгена Коновальця”

Учасники бойових дій спільно із патріотичними організаціями, соціально-відповідальним бізнесом та Асоціацією з дворового футболу 5х5 організовують чемпіонат з дворового футболу пам'яті захисників України в різні часи.
0

Волинські туристи шукали свій “ШЛЯХ” з картою в руках

3 квітня, на туристичній базі «табір Сонячний», що в с.Гаразджа, відбулися відкриті обласні змагання з пішого та велосипедного мандрівництва «Шлях-2021».
0

«VIVAT, EMMA!»: У Луцьку стартував грандіозний міжмузейний проект «Місяць Емми Андієвської в Україні», присвячений 90-річчю художниці

У рамках реалізації проекту передбачено низку цікавих подій: лекції, літературні читання, засідання науковців за «круглим» столом, а також вистава «Джалапіта» за одноіменним твором мисткині.
0

“Волинський спадок” буде одним з найбільших маршрутів у регіоні — Павло Данильчук

"Підходить для сімейного активного відпочинку вихідного дня. І для досвідчених туристів, велосипедистів чи бігунів, які планують випробувати свої фізичні можливості, в поєднанні отриманням корисної просвітницької інформації про історію та навколишнє середовище Волині". Про ідею та мету маршруту, його організацію, масштаб майбутнього проекту в інтерв'ю з керівником проекту "Історико-культурного екомаршруту “Волинський спадок” Павлом Данильчуком.
0

Музей Корсаків запрошує на виставку Бориса Фірцака

Весну Музей сучасного українського мистецтва Корсаків розпочинає з міжмузейного проєкту Бориса Фірцака «Портретація». Вже 12 березня о 17.00 відбудеться відкриття виставки. Вхід вільний (маска+дистанція).
0

У Луцьку відбудеться виставка старовинних кухонних предметів

Музей науки і техніки запрошує на унікальну виставку старовинних кухонних речей
0

6 березня відбудеться Чемпіонат Луцька та Волинської області із грепплінгу GI

Вже у суботу, 6 березня, у Луцьку відбудеться Чемпіонат Луцька та Волинської області із грепплінгу у версії GI.
0