Представників громадського сектору запрошують до участь у Волинь NGO Форум

  • 28.11.2018
На Волині чимало активних громадських організацій, які працюють в різноманітних сферах, але механізми та інструменти, якими вони досягають очікуваних результатів, схожі. Деякі з них потребують вдосконалення на рівні законодавчих ініціатив, інші – віджили себе і є не результативними.
37

Погодинна програма усіх музичних сцен «Бандерштату»

Організатори фестивалю українського духу «Бандерштат» оприлюднили погодинну програму усіх музичних сцен.
39

Театр «ГаРмИдЕр» кличе на перформанс і розповість про майбутній міжнародний фестиваль

Театр «ГаРмИдЕр» 21 вересня відкриє новий театральний сезон фестивалем театру за межами театру «Мандрівний вішак». 
19

Фільм про Олега Сенцова дивитимуться незабаром у Луцьку

«Центр національно-патріотичного виховання дітей та молоді у місті Луцьк» запрошує на перегляд документального фільму «Процес. Російська держава проти Олега Сенцова», який відбудеться у середу, 27 червня,  о 18:00 за адресою вулиця Кафедральна, 4.
4

4YouthLutskForum: Про зайнятість, роботу та майбутнє

  • 04.05.2018
Саме про майбутнє зайнятості, можливості роботи у Луцьку ми будемо говорити 10 травня 2018 року за адресою - вулиця Градний Узвіз, 5. (актова зала Волинської православної богословської академії).
22

Волинян запрошують до участі в Європейському конгресі місцевого самоврядування

26-27 квітня 2018 року в м. Краків відбудеться 4-й Європейський Конгрес місцевого самоврядування, що є платформою для обміну думками та місцем зустрічі лідерів європейського самоврядування, представників центральних органів влади, громадських активістів та бізнесу.
47

Волинню проїдуться відомі автори дитячих казок

27 лютого – 2 березня у рамках ініціативи ЛітФонтан уперше на Волинь завітають дитячі письменники Іван Андрусяк та Олег Чаклун. Вони відвідають Луцьк, Рожище, Локачі, Ківерці, Нововолинськ.
78

У волинському сервісному центрі запрацював контакт-центр

Сервісні центри МВС  активно взаємодіють з громадянами і переконані, що часто саме нестача інформації породжувала корупційні прояви на побутовому рівні та потребу громадян у сторонній допомозі при отриманні державних послуг.
34

«Громадське.Волинь» підсумовує результати проекту «Діти сонця»

5 грудня у Луцьку відбудеться фінальна презентація соціального відеопроекту «Громадського.Волинь» - «Діти Сонця. Один день на роботі». Під час заходу ви познайомитеся з героями шести відеофільмів про можливості молоді з синдромом Дауна реалізувати своє право на працю, бути корисними суспільству і самореалізуватися. 
33

Журналісти «Громадського.Волинь» – на сторінках видання про Революцію Гідності

Інститут національної пам'яті видав книгу «Майдан від першої особи» збірник до четвертої річниці Революції Гідності.
21