Фільм про Олега Сенцова дивитимуться незабаром у Луцьку

«Центр національно-патріотичного виховання дітей та молоді у місті Луцьк» запрошує на перегляд документального фільму «Процес. Російська держава проти Олега Сенцова», який відбудеться у середу, 27 червня,  о 18:00 за адресою вулиця Кафедральна, 4.
3

4YouthLutskForum: Про зайнятість, роботу та майбутнє

  • 04.05.2018
Саме про майбутнє зайнятості, можливості роботи у Луцьку ми будемо говорити 10 травня 2018 року за адресою - вулиця Градний Узвіз, 5. (актова зала Волинської православної богословської академії).
15

Волинян запрошують до участі в Європейському конгресі місцевого самоврядування

26-27 квітня 2018 року в м. Краків відбудеться 4-й Європейський Конгрес місцевого самоврядування, що є платформою для обміну думками та місцем зустрічі лідерів європейського самоврядування, представників центральних органів влади, громадських активістів та бізнесу.
42

Волинню проїдуться відомі автори дитячих казок

27 лютого – 2 березня у рамках ініціативи ЛітФонтан уперше на Волинь завітають дитячі письменники Іван Андрусяк та Олег Чаклун. Вони відвідають Луцьк, Рожище, Локачі, Ківерці, Нововолинськ.
14

У волинському сервісному центрі запрацював контакт-центр

Сервісні центри МВС  активно взаємодіють з громадянами і переконані, що часто саме нестача інформації породжувала корупційні прояви на побутовому рівні та потребу громадян у сторонній допомозі при отриманні державних послуг.
34

«Громадське.Волинь» підсумовує результати проекту «Діти сонця»

5 грудня у Луцьку відбудеться фінальна презентація соціального відеопроекту «Громадського.Волинь» - «Діти Сонця. Один день на роботі». Під час заходу ви познайомитеся з героями шести відеофільмів про можливості молоді з синдромом Дауна реалізувати своє право на працю, бути корисними суспільству і самореалізуватися. 
27

Журналісти «Громадського.Волинь» – на сторінках видання про Революцію Гідності

Інститут національної пам'яті видав книгу «Майдан від першої особи» збірник до четвертої річниці Революції Гідності.
21

До Луцька на Х-й Міжнародний джазовий фестиваль з’їдеться більше вісімдесяти музикантів світу

Луцький джазовий клуб спільно з Громадською організацією «Принцип» під патронатом Генерального консульства Республіки Польща в м. Луцьку запланували провести 25-27 серпня 2017 р. Х Міжнародний джазовий фестиваль «Art Jazz Cooperation 2017».
55

Що нового буде на фестивалі анімації «Задзеркалля»?

Громадська організація “Імаго” уже вдруге організує фестиваль анімації “Задзеркалля”, який відбудеться 9 та 10 вересня 2017 року у Палаці культури міста Луцька та антикафе “Innerspace”. «Це не просто захід, де […]

126

12-13 травня у Луцьку пройде фестиваль uCRAZYans

12-13 травня у Луцьку пройде фестиваль uCRAZYans. На два дні місто захопить подія, що допоможе йому краще пізнати себе. Будь-який мешканець будь-якого віку та положення зможе познайомитися із ініціативами Луцька та України.
175