Активісти вимагали у волинських суддів звільнитися добровільно

Активісти Самооборони Ківерець та «Самооборони Волині» навідалися на робочі місця двох суддів, яких вважають недобросовісними. Вимагали, аби ті звільнилися із своїх посад добровільно.

Самооборонівці зібралися на судове засідання у справі помешкання судді Луцького міськрайонного суду Віталія Ковтуненка. У Ківерцівському міськрайонному суді мала розглядатися позовна заява лучанки Ольги Таран, яка вимагає у суду визнати торги її будинком незаконними. Відповідачами у справі є «Райфайзен банк Аваль», який продавав її конфіскований будинок. теща судді Ковтуненка Віра Смокович та сам Віталій Ковтуненко.

Проте, останній на суд не з’явився, як і інші відповідачі. Зі слів адвоката Ольги Таран Ярослава Богачука ще увечері напердодні дня засідання він телефонував до суду, аби дізнатися, чи буде судовий розгляд. Там його запевнили, що таки буде. а вже вранці його повідомили, що засідання відмінили, бо суддя Ольга Пономарьова перебуває у відрядженні.

Все ж активісти «Самооборони» вирішили не втрачати нагоди і навідатися у суді до кабінету ще одного судді – Івана Підгорного, проти якого відкрите кримінальне провадження щодо взяття ним хабара.

Опісля самооборонівці вирішили навідатися до хати Віталія Ковтуненка, яка й є каменем спотикання судового спору. На паркані вони залишили приклеєними транспаранти із закликами. Та на цьому вони не зупинилися.

Аби таки побачити особисто Віталія Ковтуненка активісти відправилися до Луцького міськрайонного суду. Там на вулиці біля приміщення установи їм таки вдалося побачити цього працівника Феміди і вимагати звільнення своєї роботи. Завершили активісти акцію, розклеївши перевернуті плакати із фото Ковтуненка при вході у приміщення суду.