Адвокат, радник, ексмер та інші: список кандидатів на посаду міського голови Луцька

Адвокат, радник, ексмер та інші: список кандидатів на посаду міського голови Луцька

На посаду Луцького міського голови претендує 11 кандидатів. Серед них – представники політичних партій – «За майбутнє», «Слуга народу», ВО «Батьківщина», ВО «Свобода», «Аграрна партія України», «Еко Партія Берези», «Сила і честь», «Європейська Солідарність», «Громадянський рух «Свідомі» та двоє самовисуванців.

Інформація про це міститься на сайті ЦВК.

На посаду Луцького міського голови від партії «За майбутнє» претендує радник Луцького міського голови Ігор Поліщук, від «Слуги народу» – підприємець, ексдепутат Луцькради (2010-2015 роки) Роман Бондарук. До слова, остання політсила, попри акредитацію, не впустила журналістку «Сили правди» на свою конференцію, на якій відбулося представлення кандидатів. Причиною недопуску політсила назвала карантинні обмеження.

Від «Аграрної партії України» на вибори йде адвокат Артур Мартіросян, від «Еко Партії Берези» – підприємець, власник джазового клубу «Цитра» Віктор Грисюк.

За крісло очільника міста від ВО «Батьківщина» побореться заступниця міського голови з питань діяльності органів виконавчої влади Луцької міськради Ірина Чебелюк, від ВО «Свобода» – чинний депутат Луцької міської ради, юрисконсульт ФОП Карпюк О.В. Микола Федік 

Окрім того, від політичної партії «Сила і честь» на посаду міського голови претендує директор «Укртрансзахід» Євген Мельник, від «Європейської Солідарності» – виконавчий директор громадської органазації «Волинський центр розвитку урядування», ексзаступник Луцького міського голови Миколи Романюка Юрій Моклиця, від «Громадянського руху «Свідомі» – чинна депутатка Луцької міськради, заступниця директора ТОВ «Контент Менеджмент Груп» Алла Надточій.

Як самовисуванці за крісло мера Луцька будуть змагатися голова правління ВОГО «Волинська обласна лікарняна каса» Дмитро Глазунов та генеральний директор ДП «Волиньстандартметрологія», ексмер Луцька (перебував на посаді з 2006 по 2010 рік) Богдан Шиба.

 

АЛІНА БЕКЕРУК