8-річна лучанка, яка нині перебуває в реанімації, потребує негайної допомоги

8-річна лучанка, яка нині перебуває в реанімації, потребує негайної допомоги

8-річна лучанка Діана Шабала, у якої лікарі діагностували доброякісну пухлину, потребує термінової допомоги. Наразі дитина перебуває у реанімації.

Про це у мережі Facebook пише родичка дівчини Інна Доротій.

«Друзі, всі ви пам’ятаєте про доньку мого двоюрідного брата, в якої діагностували доброякісну пухлину мозку. Їй поставили шунт, зробили двічі операцію. Прибрали основну масу пухлини, але розміщена вона так, нажаль, що всю прибрати немає можливості, щоб не пошкодити життєво важливі функції», – пише жінка.

«Ви всі їй допомагали. Хто як міг, чим міг. Хто репостом, хто грошима, хто допоміг знайти лікаря, хтось розшифрувати МРТ, а хтось молитвою. На даний момент дитина в реанімації. Відкрилась внутрішня кровотеча. Восени Діанці зробили променеву, щоб пухлина регресувала повністю. Але цього виявилось замало. І хоч пухлина доброякісна, але лікарі наполягали на хімії. Адже, це шанс, що пухлина зникне», – додає вона.

«Хімія на Діану вплинула вкрай важко. Дитина мучиться від жахливих болей. А сьогодні почалась кровотеча. Досі батьки дитини справлялися самі. Але на ліки для реанімаційних дій коштів не вистачає. Буду вдячна за любу допомогу. За репост, за кожну копійку, за молитву», – пише Інна.

«Мені дуже приємно, що в такій прикрій ситуації ми лишились не сам на сам з бідою. Дякую кожному за моральну та фінансову підтримку. Я і моя сім’я дуже це ціную», – пише у Facebook батько дитини.

Сторінка батька, друзі, хто не проти додайте його собі в друзі – Дмитро Шабала

Номер картки “Приватбанку”, на ім’я батька: 5168 7572 9812 6592

Установа банку – Приватбанк

МФО 305299

Код ЄДРПУ 14360570

рахунок одержувача: 29244825509100

Шабала Дмитро Олексійович

ІПН 3177728956