24 серпня Музей сучасного українського мистецтва Корсаків відбудеться презентація чотирьох мистецьких проєктів

24 серпня Музей сучасного українського мистецтва Корсаків відбудеться презентація чотирьох мистецьких проєктів

Відразу чотири презентації унікальних мистецьких проєктів відбудуться 24 серпня, у найвеличніше свято нашої держави – День Незалежності України – в Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків, що в Луцьку.

Родзинкою свята стане презентація масштабного арт-проєкту «ІМЕНА ТВОЇ, УКРАЇНО», приуроченого до 30-ти річчя Незалежності України. Передуватиме заходу представлення колективної монографії «Як стати «Іменем»: трактат про те, як «придбати квиток у вічність» за редакцією Віктора Корсака, який і розповість про видання.

«ІМЕНА ТВОЇ, УКРАЇНО»: упродовж місяця митці зі всієї України мали змогу творити або пропонувати готову роботу, як рефлексію на такі теми: історія України; людей, які відіграли важливу роль у її становленні; знакових історичних подій, які сприяли формуванню української державності. Загалом, ми отримали понад 300 творів мистецтва від майже 200 учасників, з різних куточків країни: Києва, Львова, Одеси, Харкова, Ужгорода, Запоріжжя, Дніпра, Чернівців, Черкас, Рівного, Луцька, Тернополя, Івано-Франківська та інших.

Крім того, у цей же день відбудеться презентація двох мистецьких проєктів: «13 кімнат COVID» Миколи Бабака-Євгена Матвєєва, який і відкриє святкування 24 серпня у МСУМКУ, а завершиться День Незалежності в музеї Корсаків представленням виставкового проєкту «Шляхами степової Одисеї» Петра Антипа.

  • 15:30 – мистецький арт-дует «13 кімнат COVID» Миколи Бабака-Євгена Матвєєва/ Київ – Черкаси, 2021
  • 16:00 – презентація колективної монографії «Як стати «Іменем»: трактат про те, як «придбати квиток у вічність» за редакцією Віктора Корсака
  • 16:30 – відкриття арт-проєкту «ІМЕНА ТВОЇ, УКРАЇНО»
  • 17:00 – відкриття виставкового проєкту «Шляхами степової Одисеї» Петра Антипа /Київ/

Вхід вільний.

Музей сучасного українського мистецтва Корсаків

КРЦ «Адреналін Сіті»

Луцьк, Карбишева, 1