20 серпня на «Громадському.Волинь» стартує он-лайн телепередача «Під градом змін»

Наближається дата старту нашої нової он-лайн телепередачі «Під градом змін». Вже у четвер, 20 серпня, о 18:30 ми будемо із вами на прямому зв’язку.

Важлива і актуальна тема нашого першого випуску буде присвячена новій поліції у Луцьку. «Нова поліція на Волині: зміст, різниця, ефект» саме під таким ракурсом ми поглянемо на процес набору нових поліціянтів, вникнемо у деталі, подискутуємо.

До розмови ми запросили:

– начальника Управління громадської безпеки УМВС у Волинській області Володимира Солоненка

– претендентку у нового поліцейського Іванну Климук

Окрім цього чекайте на цікаві сюжети про історії інших конкурсантів, які прагнуть пройти до нової поліції, що думають лучани з приводу оновлення правоохоронного органу.

Також запрошуємо задавати і ваші запитання:

– до ефіру: залишаючи коментарі під цим анонсом, або надсилайте запитання на електронну скриньку hromadske.volyn@gmail.com

– під час ефіру: під публікацією з трансляцією (буде активна за кілька  хвилин до ефіру)

«Під градом змін» – це он-лайн телепередача, що з 20 серпня транслюватиметься на сайті hromadske.volyn.ua. Телепередача виходитиме у прямому ефірі щочетверга о 18:30. Складатиметься із підсумків тижня подій на Волині, трансляції тематичних сюжетів та розмови із запрошеними гостями на актуальну проблему області. 

Метою програми є підвищити рівень обізнаності жителів Волинської області щодо найгостріших проблем громади та їхвирішення шляхом долучення аудиторії до публічних розмов із представниками влади, бізнесу, та громадянського суспільства через комунікаційний маданчик «Громадського.Волинь».

Телепередача виготовляється за сприяння Міжнародного фонду «Відродження» у рамках проекту «Під градом змін: від якісної комунікації до якісної реформації»

Під градом змін