20 мільйонів Палиці та благодійні фонди: “гречка” від волинських політиків в умовах пандемії

20 мільйонів Палиці та благодійні фонди: “гречка” від волинських політиків в умовах пандемії

На Волині під час пандемії COVID-19 народні депутати, політичні партії та місцеві обранці громади гречкосіють і піаряться на коштах з обласного бюджету.

Продуктові набори й обладнання для лікарень від власних благодійних фондів – про все це звітують нардепи та місцеві депутати на своїх сторінках у Facebook. 

Рух ЧЕСНО проаналізував, хто з волинських політиків “засіває” область під час карантину.

Продуктові набори та медичне обладнання від фонду Палиці

Ще на початку карантину народний депутат від Луцька, фігурант антикорупційних розслідувань Ігор Палиця пообіцяв виділити на боротьбу з коронавірусом 20 млн грн.

Благодійний фонд нардепа “Тільки разом” роздає лучанам продуктові набори як волонтерську допомогу під час пандемії коронавірусної хвороби. Також напередодні Великодня виборцям дарували паски та ковбасу.

Від сьогодні і до п’ятниці лучани у продуктових наборах отримають ще й пасхальні подарунки: пасочки та ковбаску…

Publiée par Фонд Ігоря Палиці "Тільки разом" sur Mardi 14 avril 2020

 

Благодійний фонд працює в тандемі з Луцькою міською радою, а саме з тимчасовим оперативним центром з боротьби з COVID-19, і, крім продуктів, піариться на забезпеченні лікарень та медиків.

Є багато невидимої для більшості, але надзвичайно важливої роботи, яку за два тижні проробив Фонд Ігоря Палиці "Тільки…

Publiée par Фонд Ігоря Палиці "Тільки разом" sur Vendredi 3 avril 2020

 

Як ідеться на сайті благодійного фонду, за його кошти було придбано ліки, медичні засоби для Волинської обласної клінічної лікарні та інших медзакладів. Та найбільше грошей фонд надав для облаштування корпусу обласної лікарні в Боголюбах, куди госпіталізують важкохворих на COVID-19.

Народний депутат з партії “Слуга народу” Вячеслав Рубльов піарився на коштах з обласного бюджету та благодійного фонду Палиці “Тільки разом”, доставляючи необхідні медикаменти, засоби захисту для медиків до лікарні на його 20-му окрузі.

Publiée par Вячеслав Рубльов sur Dimanche 29 mars 2020

 

Про підтримку фондом Палиці лікарів у боротьбі з пандемією повідомляє на своїй сторінці у Facebook народна депутатка, фігурантка антикорупційних розслідувань Ірина Констанкевич (23-й округ).

Для районних лікарень 23 округу за кошти обласного бюджету та кошти Фонду Ігоря Палиці централізовано придбано та передано з Волинської обласної клінічної лікарні засобів захисту, ліків, товарів медичного призначення на майже 610 тисяч гривень”, – йдеться в дописі.

23 ОКРУГ: ХТО ДОПОМАГАЄ У БОРОТЬБІ З КОРОНАВІРУСОМ? На протидію та боротьбу з коронавірусом медзаклади 23 округу з…

Publiée par Ірина Констанкевич – офіційна сторінка sur Mercredi 29 avril 2020

 

До речі, за підтримки фонду Ігор Палиця, Ірина Констанкевич та Вячеслав Рубльов, ще будучи депутатом Волинської обласної ради від УКРОПу, неодноразово вдавалися до гречкосійства.

Як нардепи Гузь та Івахів “засівають” округи 

Народний депутат Ігор Гузь передав засоби захисту багаторазового використання для медиків амбулаторії Володимир-Волинського району від свого благодійного фонду “Прибужжя”.

Амбулаторії Володимир-Волинського району отримали засоби захисту багаторазового використання. Їх передали від фонду…

Publiée par Ігор Гузь – офіційна сторінка sur Jeudi 16 avril 2020

 

Нардеп, фігурант антикорупційних розслідувань Степан Івахів також є гречкосієм. Зокрема, від його фонду “Патріоти Волині” до лікарні 21-го округу було передано захисні костюми для медиків, пульсоксиметри, медичне обладнання.

Publiée par Степан Івахів sur Dimanche 3 mai 2020

 

Нагадаємо, фонд Івахіва “Патріоти Волині” вже не вперше “засіває” округ. Зокрема, до Дня Святого Миколая для дітей підготували 21 тисячу подарунків. Раніше Рух ЧЕСНО повідомляв, що під час виборчої кампанії до парламенту 2019 року Степан Івахів “засівав” округ з допомогою свого благодійного фонду.

“Гречка” від фонду Порошенка

Піаряться на боротьбі з пандемією та гречкосіють і політичні партії. Зокрема, волинська “Солідарність” також надає лікарням засоби захисту, зокрема за підтримки фонду Порошенка. До області навіть приїхав народний депутат від “Європейської солідарності” Андрій Парубій.

Фонд Порошенка передає засоби індивідуального захисту медичним закладам, які приймають хворих на коронавірус. У Волинській області допомога була розподілена між лікарнями, які визначені опорними для прийому пацієнтів із COVID-19”, – йдеться в дописі на сторінці у Facebook.

Підсумки передачі засобів захисту волинським лікарням першої хвилі, які приймають хворих на коронавірус

Фонд Порошенка передає засоби індивідуального захисту медичним закладам, які приймають хворих на коронавірус. У Волинській області допомога була розподілена між лікарнями, які визначені опорними для прийому пацієнтів із COVID-19, таким чином:- Волинське обласне дитяче територіальне медичне об'єднання – 100 захисних костюмів;- Волинська обласна клінічна лікарня – 100 захисних костюмів та 10 пар захисних окулярів;- Волинська обласна інфекційна лікарня – 100 захисних костюмів та 10 пар захисних окулярів;- Луцький клінічний пологовий будинок/ Lutsk Clinical Maternity Hospital – 100 захисних костюмів;- Луцька Центральна Районна Лікарня – 100 захисних костюмів та 10 пар захисних окулярів;- Нововолинська центральна міська лікарня – 100 захисних костюмів та 10 пар захисних окулярів;- КП "Володимир-Волинське ТМО" – 100 захисних костюмів та 10 пар захисних окулярів;- Ратнівська ЦРЛ – 100 захисних костюмів та 10 пар захисних окулярів;- КНП "Любомльське ТМО Любомльської районної ради" – 100 захисних костюмів та 10 пар захисних окулярів.Крім того, у Ковельське МТМО надійшли комплектуючі для апаратів штучної вентиляції легень на суму понад 80 тисяч гривень, а 10 пар захисних окулярів-масок були передані лікарям області, які зверталися за допомогою.«Сьогодні ми відвідали чотири міста Волинської області – Нововолинськ, Володимир-Волинський, Любомль та Ратне. Нашим головним завданням було передати в кожну лікарню захисні костюми та окуляри від Фонду Петра Порошенка та «Європейської Солідарності» для того, щоб максимально посприяти лікарям, які знаходяться на передовій боротьби з інфекцією. В різних районах є різна ситуація – в деяких більша кількість інфікованих, у деяких – менша, але ми усвідомлюємо, що в будь-який момент може бути загострення, тому важливо, щоб у такому разі лікарі, які першими контактують з хворими, були надійно захищеними. У такому разі кожен із нас буде впевнений, що вони зможуть виконати свій обов’язок і врятувати людей» – розповів народний депутат України Андрій Парубій на звершення свого візиту до лікарень Волині.«В цілому ми передали 900 комплектів захисних костюмів, а також 80 пар окулярів для медичних закладів Волинської області. Ми переконалися, що проблема захисту лікарів є найголовнішою, тому зусилля Фонду Порошенка точно не будуть марними» – підсумував Голова Волинської територіальної організації Партії Європейська Солідарність Іван Мирка.

Publiée par Волинь.Солідарність sur Jeudi 7 mai 2020

Володимир-Волинське ТМО отримало засоби захисту від Фонду Порошенка

Фонд Порошенка передав у КП "Володимир-Волинське ТМО" засоби індивідуального захисту для лікарів, які закупила корпорація ROSHEN. 5 травня разом із допомогою до медичного закладу завітав народний депутат України Андрій Парубій, а також представники волинського осередку партії Європейська Солідарність.На даний момент у лікарні проходять лікування 6 пацієнтів із діагнозом COVID-19, а загалом у медичній установі лабораторно підтвердили 13 випадків цього захворювання. «Я щиро вдячний партії «Європейська Солідарність» за допомогу, яку вона нам надала. Завдяки захисним костюмам та окулярам у нашій лікарні немає хворих працівників, тому ми функціонуємо в нормальному режимі. Ми висловлюємо подяку Андрію Володимировичу Парубію за те, що він приділив увагу і нашій установі» – зазначив медичний директор Володимир-Волинського ТМО Віталій Баюн.«Захист лікаря – це захист кожного українця. В першу чергу допомога від «Європейської Солідарності» спрямована на підтримку лікарів. Дуже приємно, що сьогодні спостерігається загальнонаціональний рух підтримки медиків, тому Фонд Петра Порошенка буде і надалі підтримувати медпрацівників» – розповів Андрій Парубій під час відвідин лікарні у Володимирі-Волинському.

Publiée par Волинь.Солідарність sur Jeudi 7 mai 2020

 

А депутати Луцької міської ради від ВО “Свобода” Андрій Білан і Микола Романюк організовували дезінфекцію під’їздів в умовах карантину.

Publiée par Луцька міська організація ВО "Свобода" sur Mercredi 8 avril 2020

Продовжуємо і надалі дизінфікувати під'їзди Осбб на мікрорайоні Лпз,а у вас повторно вже зробили працівники Жеку??

Publiée par Микола Романюк sur Mercredi 8 avril 2020

 

Нагадаємо, Рух ЧЕСНО писав, як у Дніпрі в умовах карантину політики роздавали продуктові набори, маски та десятки тисяч пасок на Великдень.

Авторка Ірина Мусій