Заступника директора заводу «Мотор» судять за злісну непокору поліції

Судове засідання у справі заступника директора луцького авіаремонтного заводу «Мотор» Володимира Заяця, якого патрульні затримали п’яним за кермом, перенесли. Не з’явилися захисник обвинуваченого та свідки. Також до суду не надійшли витребовувані матеріали відеофіксації, яка проводилась на місці затримки нетверезого водія. Розгляд справи відбувся у четвер, 29 грудня, у Луцькому міськрайонному суді.

Нагадаємо, заступника директора луцького авіаремонтного заводу «Мотор» Володимира Заяця патрульні поліцейські 16 листопада піймали п’яним за кермом, коли він виїжджав з воріт підприємства. Повертаючи на вулицю Ківерцівську, водій зачепив припаркований біля дороги автомобіль.

Заяць вийшов з авто, та доводив поліцейським, що він тверезий, і що за кермом перебувала інша людина. Проте, зі слів патрульних, чоловік мав явні признаки алкогольного сп’яніння.

На судове засідання не з’явився захисник підсудного, повідомивши про сімейні обставини. Також не з’явилися свідки.

«Матеріали, які витребовувалися судом, зокрема, це матеріали відеофіксації адміністративного порушення, також суду не надано. Повторити виклик свідків у даній справі. Також суд постановив витребувати з Управління патрульної поліції міста Луцька матеріали відеофіксації, що стосується даного адміністративного правопорушення», – зазначив суддя Луцького міськрайонного суду Ігор Ясельський.

Розгляд справи перенесли на 12 січня 2017-го року.