Репортажі, розслідування у форматі відео. Переглядайте разом з нами.


Суд у справі «смердючого» заводу не відбувся

Перенесене з понеділка 19 червня сухання справи за позовом Держекоінспекції у Волинській області проти ТОВ «БІО ПЕК» (що знаходиться на території Гнідавського цукрового заводу) не відбулося.
0

Лучани мітингують через сморід

У четвер, 22 червня, жителі мікрорайону Вересневе, що у Луцьку, зібралися на протестну акцію під стінами цукрового заводу. На його території знаходиться підприємство з виробництва біопалива, яке, кажуть лучани, є джерелом смороду, що з весни 2017-го не дає людям жити.
89

Луцьк впізнавали за старими фотографіями

У неділю, 18 червня, відбувся історичний квест «Упізнай Луцьк». Змагатися у знанні міста зголосилося 5 команд. За умовами квесту кожній з них було запропоновано 10 світлин стародавнього Луцька, а учасникам належало відшукати це місце і сфотографуватися на фоні тієї чи іншої будівлі.
98

Із Ковеля до польського Холма вперше вирушив прямий потяг

  • 12.06.2017
12 червня із залізничного вузла Ковель до польського міста Холм волиняни вперше помандрували прямим міжнародним потягом. Це рейковий автобус серії PESA 630М у складі двох вагонів II класу з кількістю 187 місць.
117

Луцьк – одне з двох міст в Україні, де грають у диск-гольф

  • 08.06.2017
Луцьк - одне з двох міст в Україні, де грають у гру з літаючими дисками - диск-гольф (також фрисбі-гольф, англ. Disc golf) - індивідуальний вид спорту з диском, де гравці змагаючись, намагаються пройти відрізки, за найменшу кількість кидків диска (від стартової точки - «ті» до мішені / корзини, зробивши найменшу кількість кидків, кожний наступний кидок виконується з місця зупинки диска).
69

Як на Волині тренуються загони тероборони

На території Маневиччини, в лісах тренувалися загони територіальної оборони. Протягом трьох днів декілька десятків місцевих чоловіків здобували військові навики.
152

«Діти Сонця. Один день на роботі» Яна Авраменко

Перший наш фільм про 19-річну лучанку Яну Авраменко. Дівчина стажувалася в дизайн-студії «The ROOM», адже захоплюється мистецтвом і намагається створювати власні шедеври.
302

Децентралізація на Волині: до і після

Реформа місцевого самоврядування в Україні одна з найважливіших на шляху до поліпшення якості життя і економічного зростання. «Децентралізація - це ліки для українського суспільства»
531

У пам’ять про загиблих в АТО волинян висадили іменні дерева

75 нових іменних кленів висадили у сквері Героїв Майдану в пам'ять про бійців з Волині, які загинули під час антитерористичної операції.
142

У Луцьку проведуть масштабний фестиваль громадських ініціатив

У п’ятницю та суботу 12 та 13 травня на Театральній площі можна буде познайомитися із найактивнішими громадянами міста, побачити презентації провідних ГО на Волині та долучитися до тих, які найбільше імпонують.
63