Репортажі, розслідування у форматі відео. Переглядайте разом з нами.


У Луцьку згорів ресторан медіамагната

У Луцьку вночі з 23 на 24 липня палав ресторан Patio di fiori. Заклад знаходиться на вулиці Кравчука і належить відомому медімагнату Володимиру Пащенку.
319

«Діти Сонця. Один день на роботі» Валентин Новосад

Валентину - 16. Він - найстарший у сім'ї. Хатня робота, город, піклування про менших сестричку і братика, вранішня кава для батьків - це далеко не всі щоденні клопоти хлопця.
431

«Поліська регата» – родзинка волинського туризму

8-9 липня на Волині у відбулися уже традиційні змагання з водного екстремального туризму «Поліська регата». Цього року дійство зібрало 40 учасників з Волині, Києва, Львова, білоруських міст Брест й Іванове.
194

Суд у справі «смердючого» заводу не відбувся

Перенесене з понеділка 19 червня сухання справи за позовом Держекоінспекції у Волинській області проти ТОВ «БІО ПЕК» (що знаходиться на території Гнідавського цукрового заводу) не відбулося.
87

Лучани мітингують через сморід

У четвер, 22 червня, жителі мікрорайону Вересневе, що у Луцьку, зібралися на протестну акцію під стінами цукрового заводу. На його території знаходиться підприємство з виробництва біопалива, яке, кажуть лучани, є джерелом смороду, що з весни 2017-го не дає людям жити.
139

Луцьк впізнавали за старими фотографіями

У неділю, 18 червня, відбувся історичний квест «Упізнай Луцьк». Змагатися у знанні міста зголосилося 5 команд. За умовами квесту кожній з них було запропоновано 10 світлин стародавнього Луцька, а учасникам належало відшукати це місце і сфотографуватися на фоні тієї чи іншої будівлі.
103

Із Ковеля до польського Холма вперше вирушив прямий потяг

  • 12.06.2017
12 червня із залізничного вузла Ковель до польського міста Холм волиняни вперше помандрували прямим міжнародним потягом. Це рейковий автобус серії PESA 630М у складі двох вагонів II класу з кількістю 187 місць.
120

Луцьк – одне з двох міст в Україні, де грають у диск-гольф

  • 08.06.2017
Луцьк - одне з двох міст в Україні, де грають у гру з літаючими дисками - диск-гольф (також фрисбі-гольф, англ. Disc golf) - індивідуальний вид спорту з диском, де гравці змагаючись, намагаються пройти відрізки, за найменшу кількість кидків диска (від стартової точки - «ті» до мішені / корзини, зробивши найменшу кількість кидків, кожний наступний кидок виконується з місця зупинки диска).
75

Як на Волині тренуються загони тероборони

На території Маневиччини, в лісах тренувалися загони територіальної оборони. Протягом трьох днів декілька десятків місцевих чоловіків здобували військові навики.
177

«Діти Сонця. Один день на роботі» Яна Авраменко

Перший наш фільм про 19-річну лучанку Яну Авраменко. Дівчина стажувалася в дизайн-студії «The ROOM», адже захоплюється мистецтвом і намагається створювати власні шедеври.
344