Розслідування та репортажі на особливі теми, такі як культура, суспільство та інші.«Діти Сонця. Один день на роботі» Валентин Новосад

Валентину - 16. Він - найстарший у сім'ї. Хатня робота, город, піклування про менших сестричку і братика, вранішня кава для батьків - це далеко не всі щоденні клопоти хлопця.
431

Невидимки на ринку праці

Йому 40 років, з яких він офіційно не пропрацював жодного дня. Цей житель Яловень не знає, що його чекає завтра, і така ситуація типова для тисяч молдаван.
20

Я не дам тобі померти

Справжня жінка, яка допомагає рятувати справжніх чоловіків
7

Мрія

Як хлопець з ДЦП доїхав до океану на велосипеді
5

Друг братів наших менших

  • 27.06.2017
Історія айтішника, який рятує безпритульних собак та кішок
48

Не зброєю єдиною

  • 25.06.2017
Історія про жінку, яка змінює життя сотні чоловіків
35

Час змінюватися

Прості люди, які змінюють нашу свідомість
13

Працювати листоношею в епоху Skype-у

Повсюдне поширення інтернету і перенесення більшості послуг в цифровий формат можуть перетворити професію листоноші – і без того непопулярну і низькооплачувану – у «зникаючу».
38

Сонячний бойлер

Споконвіків людину соціальну, яка платить за газ, електроенергію та воду, цікавить одне єдине питання - економія. У контексті світової енергетичної кризи все гострішим постає проблема заміни класичних джерел енергії на більш сучасні. Такі, які не будуть споживати вичерпний газ, які даватимуть тепло, без використання атома чи нафти. Саме для цього передові країни все більше стимулюють споживача до використання технологій, які працюють на відновлювальних джерелах енергії. В цьому напрямку поволі рухається і Україна. На Волині, зокрема, започаткували цілу навчальну програму із виготовлення сонячного колектора.
94