До Луцька на Х-й Міжнародний джазовий фестиваль з’їдеться більше вісімдесяти музикантів світу

Луцький джазовий клуб спільно з Громадською організацією «Принцип» під патронатом Генерального консульства Республіки Польща в м. Луцьку запланували провести 25-27 серпня 2017 р. Х Міжнародний джазовий фестиваль «Art Jazz Cooperation 2017».
6

Наметове містечко «Бандерштату»: що люди їли, пили і думали про фест

На цьогорічному «Бандерштаті» ми традиційно спостерігали велику кількість людей у наметовому містечку. Учасники з України і не тільки тягнули свої пожитки сотні кілометрів, щоб відпочити на природі і відчути справжній дух масштабного волинського фестивалю.
19


МИРНИЙ ВОЇН

Як переселенець з Луганська переїхав на Волинь і створив унікальну в світі інформаційну базу про війну на Сході України.
192

Коротко про перший день «Бандерштату-2017»

11-й фестиваль українського духу «Бандерштат» стартував під Луцьком.  Музика, лекції та розмови із цікавими успішними українцями, намети, активні ігри та відпочинок – далеко не повний перелік того, що чекає на гостей фестивалю упродовж трьох бандер-днів
50

«Діти сонця. Один день на роботі» Андрій Мельник

Андрієві - 18. Він активний і життєрадісний. Грає у футбол у складі команди людей з інвалідністю і привозить до Луцька переможні кубки зі Всеукраїнських змагань. У нього все попереду. Але про майбутнє своєї дитини мама Андрія Олена замислюється щодня. Адже у хлопця - синдром Дауна - генетична аномалія, яку спричинює присутність додаткової хромосоми у 21-й парі.
259


Суд на захист «Цуманської пущі»: суддя закрив провадження у справі й порадив позивачу звернутися до Луцького міськрайонного суду

  • 01.08.2017
У понеділок, 31 липня, відбулося судове засідання щодо скасування рішень Волинської обласної ради, якими вона віддала тисячі гектарів лісових масивів двом мисливським організаціям. Позивач, активіст «Народного контролю» Михайло Шелеп вимагав, аби ці рішення були анульованими, адже вбачав порушення Закону під час їх прийняття.
57

Що нового буде на фестивалі анімації «Задзеркалля»?

Громадська організація “Імаго” уже вдруге організує фестиваль анімації “Задзеркалля”, який відбудеться 9 та 10 вересня 2017 року у Палаці культури міста Луцька та антикафе “Innerspace”. «Це не просто захід, де […]

113

Як документальні фільми гостювали в Луцькому замку

Лучанам вдруге презентували фільми відомих режисерів України та Польщі на документальному фестивалі Lampa.Doc, що відбувався у Луцькому замку 21-23 липня. Цього року захід організувала спільнота «Кіно просто неба» за підтримки Управління туризму та промоції міста Луцької міської ради і громадської оргнізації «Молодіжна Платформа».
27