Як вирубати ліс у заказнику і не понести відповідальності. Майстер-клас від Ківерцівського лісгоспу 

У 2016 році вирубали понад 23 гекртари лісу на території заказника, а в 2017, щоб замести сліди і уникнути відповідальності, через суд «зменшили» заповідну площу.
98

Мешканці Турійська кличуть на допомогу!

У них знову екологічна біда - спершу відходи з ветсанзаводу, тепер сморід із місцевого ТзОВ "Агротехніка". Вже котрий день вони блокують дорогу, що веде до комбікормового заводу.
85

«Факапи» в стилі джаз або як провести культурний захід в Луцьку і не почати ненавидіти людей

Перш за все цей довгий текст не заради критики когось, буду максимально уникати прізвищ, посад, тощо, щоб нікого не образити, думаю "герої" і так знають, що про них думаю. І звісно точно не для того щоб описати як важко щось організовувати в Луцьку. Не мета тексту і виправдання чи отримання слів підтримки. Задум цього лонгріду був для того щоб викликати позитивні емоції, щоб любителі джазу посміялись разом з нами, оргами, над нашими помилками, а ми як організатори більше їх не повторювали б. Але найважливіше це рекомендації для всіх організаторів, щоб не наступали на наші граблі, тому перш за все сприйміть це як методичку як інколи не варто робити, коли робите в Луцьку культурну подію.
49

Суми і Луцьк: що об’єднує децентралізаційні процеси в областях?

В рамках проекту «Реформи в Україні очима журналістів регіональних медіа» журналісти із різних областей України мали змогу побувати в Сумській області, ознайомитися там із процесом децентралізації.
29

Кругова порука санітарних рубок

У Ківерцівському лісі на Волині вирізали майже півтори сотні дубів. Рубку назвали санітарною вибірковою, документи відводу знищили, або їх взагалі не було. А правоохоронці кажуть, що підстав для внесення в ЄРДР нема.
529

Тендери по-луцьки: яка ціна вершкового масла?

Після порівняння закупівельних цін на продукти харчування, які постачаються в дитячі садочки м. Луцька та м. Рівне, вирішила детальніше проаналізувати тендери на ці продукти та з’ясувати, чому у нас з рівненчанами така різниця в цінах. Розпочала з масла вершкового: закупівельна ціна м. Луцька – 135грн./кг м. Рівне – 85грн./кг. Для аналізу використовувала відкриту інформацію з сайту ProZorro про закупівлі на 2017 рік.
347

Карпук йде? Що чекає «Лісову пісню»?…

Наприкінці минулого року на одній із постійних комісій Волинської обласної ради розглянули питання про припинення повноважень директора комунального санаторію «Лісова пісня» Віктора Карпука у зв'язку з тим, що у нього збіг термін кортракту. Обов'язки керівника тимчасово доручили його заступниці Руслані Дибель.
298

Як у Луцьку провести повні перевибори?

Політичні розбірки у Луцькій міській раді ніяк не дійдуть до якогось логічного завершення. Весь цей процес «перетягування владного каната» супроводжується інформаційними маніпуляціями з обох сторін та фб-істериками типу «все пропало» та «кругом зрада».
60

Заробітна плата потрібна навіть хабарникам

Сьогодні, 23 березня, Апеляційний суд Волинської області залишив без задоволення апеляційну скаргу прокурора на рішення слідчого-судді Андрія Сівчука про припинення відсторонення підозрюваного в хабарництві екс-керівника ДАБІ у Волинській області Сергія Шемейка від роботи.
185

Криза влади

В Україні - криза влади. Однозначно! На всіх рівнях: від села - до столиці.
20