Суми і Луцьк: що об’єднує децентралізаційні процеси в областях?

В рамках проекту «Реформи в Україні очима журналістів регіональних медіа» журналісти із різних областей України мали змогу побувати в Сумській області, ознайомитися там із процесом децентралізації.
17

Кругова порука санітарних рубок

У Ківерцівському лісі на Волині вирізали майже півтори сотні дубів. Рубку назвали санітарною вибірковою, документи відводу знищили, або їх взагалі не було. А правоохоронці кажуть, що підстав для внесення в ЄРДР нема.
508

Тендери по-луцьки: яка ціна вершкового масла?

Після порівняння закупівельних цін на продукти харчування, які постачаються в дитячі садочки м. Луцька та м. Рівне, вирішила детальніше проаналізувати тендери на ці продукти та з’ясувати, чому у нас з рівненчанами така різниця в цінах. Розпочала з масла вершкового: закупівельна ціна м. Луцька – 135грн./кг м. Рівне – 85грн./кг. Для аналізу використовувала відкриту інформацію з сайту ProZorro про закупівлі на 2017 рік.
313

Карпук йде? Що чекає «Лісову пісню»?…

Наприкінці минулого року на одній із постійних комісій Волинської обласної ради розглянули питання про припинення повноважень директора комунального санаторію «Лісова пісня» Віктора Карпука у зв'язку з тим, що у нього збіг термін кортракту. Обов'язки керівника тимчасово доручили його заступниці Руслані Дибель.
288

Як у Луцьку провести повні перевибори?

Політичні розбірки у Луцькій міській раді ніяк не дійдуть до якогось логічного завершення. Весь цей процес «перетягування владного каната» супроводжується інформаційними маніпуляціями з обох сторін та фб-істериками типу «все пропало» та «кругом зрада».
54

Заробітна плата потрібна навіть хабарникам

Сьогодні, 23 березня, Апеляційний суд Волинської області залишив без задоволення апеляційну скаргу прокурора на рішення слідчого-судді Андрія Сівчука про припинення відсторонення підозрюваного в хабарництві екс-керівника ДАБІ у Волинській області Сергія Шемейка від роботи.
160

Криза влади

В Україні - криза влади. Однозначно! На всіх рівнях: від села - до столиці.
18

Як професіонали тариф рахували, або громадські слухання: ДУБЛЬ 2

На днях вдруге за місяць побував на громадських слуханнях щодо доцільності підняття вартості проїзду. Оскільки, як виявилось, писати у мене виходить дещо краще, ніж говорити, напишу про це невеличке оповідання...
7

З приводу “цікавого” допису Сергія Притули

Як на мене, цікавим у цій ситуації є лиш саме ім’я Сергій Притула. І, власне, цікавим воно є лиш для шанувальників його творчості. Я теж довгий час не ходив у храм бо мені "заважали" бабушкі-дєдушкі, політика з церковного амвону і т. д. і т. п.
3

Як я обрахував вартість проїзду у луцьких маршрутках?

Нещодавно довелося мені побувати на громадському обговоренні підняття вартості проїзду у маршрутках. Назва цього заходу не надто достовірно відображає його суть – за численними скаргами громадян на хамовитих водіїв, які не видають квитки та не зупиняються перед дітьми, скаргами перевізників, у свою чергу, на некультурних пасажирів, які смітять у салоні та псують сидіння, та перманентними популістськими мантрами старих і нових політиків ніякого конструктивного обговорення так і не відбулось. На даному святі життя я зі своїми цифрами був вочевидь чужим, проте мені навіть поталанило - надали слово, помилково прийнявши мене, напевне, за маршрутника.
22